Sakız Adası'na Nasıl Gidilir?

Sakız Adası’nda Gece Hayatı

Oldukça hareketli gece hayatına sahip Sakız Adası’nda özellikle kıyı kesimlerde birçok gece kulübü ve bar bulunmaktadır. Neredeyse güneşle birlikte kapanan bu kulüplerde herkesin zevkine ve eğlence anlayışına hitap eden mekânlar rahatlıkla bulunabilir. Rıhtımdaki Beer Academy isimli bar adada oldukça rağbet gören mekânlardan biridir.
Adada sahil yolunda çok sayıda kafeteryalar, barlar ve meyhanelerin bulunduğu, limanın güzel manzarasına bakan renkli mekânlar vardır. Ayrıca, adanın bir ucundan diğer ucuna kadar olan tüm bölgelerde; Karfa, Komi, Agia Fotia, Volissos ve Kardamila gibi turistik yerlerde yıldızlı gökyüzünü ve uçsuz bucaksız mavi Ege’nin manzarası ile eğlenceyi bütünleştirebileceğiniz çok sayıda kafeterya ve bar da bulunmaktadır.
Geç saatlerde, Sakız Adası’nın gece hayatı şehir merkezinde odaklanmaktadır. Şehir merkezinin 2 veya 3 kilometre dışında, sabaha kadar açık olan gece kulüpleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, adanın limanındaki kafeteryalar geç saatlerde bara dönüşmektedir. Komi, Lagkada, Volissos ve Pyrgi gibi yerlerde eğlenebileceğiniz tesisler bulabilirsiniz.

0 Comments

Leave A Reply